VOLEJTE 724 042 031

IVAN ZOLÁREK 

ordinuje v DENTVITA

Ivan Zolárek, přední český stomatochirurg, implantolog a paradentolog ordinuje v ordinaci DENTVITA v ulici Korunní 810/104, budova G v Praze 10 na Vinohradech, přijímá nové pacienty. Objednejte se k nám na vstupní vyšetření, které hradí Vaše zdravotní pojišťovna.

PŘEJDĚTE K DENTVITA

BĚLENÍ ZUBŮ 

Nová revoluční metoda bělení zubů PrevDent, odborně aplikovaná týmem lékařů Dentálního centra Zolárek, umožňuje bezbolestné vybělení zubů v profesionální kvalitě se zaručeným výsledkem. Na videu vidíte, jak probíhá aplikace metody PrevDent. Cena 9 500,- Kč

PŘIJĎTE SI K NÁM PRO ÚSMĚV

DENTÁLNÍ HYGIENA

Dnes se již nejedná o zkrášlující proceduru, ale o léčebný zákrok, při kterém dojde k odstranění přetrvávajícího bakteriálního zubního plaku neboli biofilmu. Výsledkem dentální hygieny jsou čisté zuby a dásně bez krvácení. Dentální hygienu doporučujeme absolvovat dvakrát ročně! Kontaktujte naše Dentální centrum Zolárek a my se o Vaše zuby postaráme.

ČISTÉ ZUBY A DÁSNĚ BEZ KRVÁCENÍ

POCITY PACIENTŮ

Exkluzivně pro Vás jsme jako první dentální centrum v Praze natočili videa, kde naši pacienti sdělují své pocity před a po ošetření bělení zubů revoluční metodou Prevdent. V prvním videu jste mohli vidět a slyšet pocity Martiny (27 let) a v tomto videu Vám představíme manažera Martina (41), který se s Vámi podělí o své pocity a zkušenosti s bělením zubů v našem Dentálním centru Zolárek.

INSPIRUJEME VÁS